Kalkulator

 
Email
Idealny dla początkujących
marketerów
Max
Idealne dla zaawansowanych
użytkowników
0 - 1.000
 zł/m-c
Opcja niedostępna
Spróbuj z większym rozmiarem listy
1.001 - 2.500
 zł/m-c
Opcja niedostępna
Spróbuj z większym rozmiarem listy
2.501 - 5.000
 zł/m-c
Opcja niedostępna
Spróbuj z większym rozmiarem listy
5.001 - 10.000
 zł/m-c
 zł/m-c
10.001 - 25.000
 zł/m-c
 zł/m-c
25.001 - 50.000
 zł/m-c
 zł/m-c
50.001 - 75.000
 zł/m-c
 zł/m-c
75.001 - 100.000
 zł/m-c
 zł/m-c

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest miesięczny koszt korzystania z GetResponse?

Koszt miesięczny zależy od wybranego abonamentu. Przy abonamencie opłaconym na 12 lub 24 miesiące otrzymasz odpowiednio 18% lub 30% zniżki, płacąc za jeden rok z góry. Przy planach miesięcznych nie ma zniżek.

Jak działa pakiet Enterprise?

Pakiet Enterprise to specjalna oferta przygotowana przez dział sprzedaży na podstawie potrzeb biznesowych firmy, jej celów i możliwości. Jest ona regulowana niestandardową umową przez co najmniej rok, którą zawierasz po potwierdzeniu szczegółowych danych o pakiecie.

Co się stanie, gdy przekroczę limit liczby odbiorców?

Nie wstrzymujemy ani nie ograniczamy usługi. Nie stracisz żadnych kontaktów. System GetResponse dodaje kolejne kontakty i nalicza opłatę za rozszerzenie bazy za każdy miesiąc, w jakim maksymalny dozwolony limit wybranego planu został przekroczony.

Jaka jest różnica pomiędzy podstawowymi a zaawansowanymi landing pages?

Podstawowe landing pages umożliwiają publikowanie jednej landing page na konto przy maksymalnie 1000 odbiorcach miesięcznie. Przy zaawansowanych landing pages możesz publikować nieograniczoną liczbę stron i ustawić testy A/B bez ograniczeń w ruchu.

Czy mogę usunąć konto?

Możesz je usunąć w dowolnym momencie. Aby usunąć płatne konto, zaloguj się, kliknij Moje konto i wybierz Moje płatności. Przewiń w dół do sekcji Anuluj subskrypcję i kliknij ją. Pamiętaj, że gdy usuniesz konto, utracisz wszystkie dane.

Czym są konsultacje ekspertów?

Konsultacje ekspertów są wliczone w skład pakietu Max. Co miesiąc masz do dyspozycji 1,5 godziny konsultacji z ekspertem na temat Twojej strategii marketingowej, konta GetResponse, przygotowania kampanii i szkolenia produktowego (w tej chwili ta usługa jest świadczona tylko po angielsku).

Co to jest polityka zwrotów GetResponse?

GetResponse to usługa typu pay-as-you-go. Oznacza to, że nie uwzględniamy zwrotów, nawet jeśli zrezygnujesz z konta zaraz po dokonaniu opłaty. Z karty nie pobierzemy kolejnych opłat, ale naliczone kwoty nie zostaną zwrócone.

Na czym polega usługa opiekuna konta i doradztwo w zakresie dostarczalności?

Są to dedykowane usługi Enterprise mające na celu maksymalizację wyników kampanii. Obejmują stałe monitorowanie i raporty o wynikach, doradztwo i pomoc w ulepszaniu dostarczalności, a także codzienną pomoc przy wszystkich aspektach kampanii GetResponse.

Za co klienci kochają GetResponse:

GetResponse stoi ponad wszystkimi innymi narzędziami do email marketingu. Jego interfejs jest niesamowity i super szybki. Pod względem funkcjonalności GetResponse zostawia wszystkich w tyle. Bardzo prosto jest też przygotować wszystko, co niezbędne, by rozpocząć pracę.

Peep Laja, ConversionXL

Ta wszechstronna platforma jest genialna. A korzystanie z niej nie zrujnuje budżetu. Jestem zachwycony funkcjonalnościami, które oferuje.

Reno van Boven, YoonlaTM

Zaufało nam 350,000 firm na świecie.