Liste boyutu hesaplayıcısı

 
Email
E-posta pazarlamaya yeni başlayanlar için mükemmel
Max
Gelişmiş ihtiyaçlara sahip
pazarlama profesyonelleri için
0 - 1,000
$/ay
Kullanılabilir değil
Daha büyük dosya boyutu seçin
1,001 - 2,500
$/ay
Kullanılabilir değil
Daha büyük dosya boyutu seçin
2,501 - 5,000
$/ay
Kullanılabilir değil
Daha büyük dosya boyutu seçin
5,001 - 10,000
$/ay
$/ay
10,001 - 25,000
$/ay
$/ay
25,001 - 50,000
$/ay
$/ay
50,001 - 100,000
$/ay
$/ay

Sık Sorulan Sorular

GetResponse'nin aylık maliyeti nedir?

Aylık maliyet, seçtiğiniz ödeme planına göredir. 12 ve 24 aylık ön ödeme planlarıyla, buna karşılık gelen %18 veya %30 indirim alırsınız ve bir yıl önceden ödemiş olursunuz. Aylık planlar indirimli değildir.

Enterprise paketi nasıl çalışır?

Enterprise paketi, satış ekibimizin iş ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize ve kapasitelerinize göre oluşturduğu özel bir tekliftir. Paketinizin tüm ayrıntıları onaylandığında, özel bir anlaşma ile en az bir yıl boyunca yönetilir.

Liste boyutu sınırımı aşarsam ne olur?

Hizmetinizi kesintiye uğratmayız veya kısıtlamayız. Kişiler kaybolmaz. GetResponse sistemi, listenizin, seçtiğiniz planın izin verilen maksimum seviyesini aştığı ay boyunca hesabınıza ekstra kişiler ekler ve liste uzantısı ücretini alır.

Temel ve gelişmiş Landing Page'ler arasındaki fark nedir?

Temel Landing Page'ler, ayda en çok 1000 ziyaretçiyle bir landing page yayımlamanıza izin verir. Gelişmiş Landing Page'lerle, sınırsız sayıda sayfa yayımlayabilir ve trafik sınırlaması olmaksızın A/B testlerini ayarlayabilirsiniz.

Hesabımı iptal edebilir miyim?

İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ödemesini yaptığınız hesabı iptal etmek için, lütfen oturum açın, Hesabım'ı tıklatın ve Faturalarım'ı seçin. Aboneliği iptal et bölümüne kaydırın ve tıklatın. Hesabınızı iptal ettiğinizde, tüm hesap verinizin kaybolacağını lütfen unutmayın.

Kampanya danışmanlığı nedir?

Kampanya danışmanlığı Max paketi ile gelir. Pazarlama stratejinize, GetResponse hesabına, kampanya kurulumuna ve ürün eğitimine (şu anda sadece İngilizce dilinde mevcuttur) ilişkin ayda 1,5 saatlik uzman danışmanlığı almış olursunuz.

GetResponse'nin para iadesi politikası nedir?

GetResponse kullandıkça ödeme yaptığınız bir hizmettir. Yani, yeni faturalandırma dönemi için kredi kartınızdan ücretin çekilmesinden hemen sonra iptal etseniz bile para iadesi yapmamaktayız. Kredi kartınızdan daha sonra hiçbir tutar çekilmez ancak zaten çekilmiş olan tutarlar iptal edilmez.

Hesap yöneticisi ve teslimat oranı danışmanlığı nedir?

Bunlar, kampanya sonuçlarınızı en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen özel Enterprise hizmetleridir. Sonuçlarınızın süregiden izlemesini ve sonuçlarınızın raporlanmasını, teslimat oranınızı iyileştirmeye yönelik tavsiye ve yardımları ve GetResponse kampanyalarınızın tüm yönleriyle ilgili günlük desteği içerir.

Neden müşteriler GetResponse'yi seviyor?

GetResponse diğer herhangi bir e-posta pazarlama yazılımından üstün. Arayüzü muhteşem ve çok hızlı. Özellikler açısından, herkesin ilerisinde; ayrıca ayarlarını yapmak da çok kolay.

Peep Laja, ConversionXL

Bütünüyle mükemmel olan hepsi bir arada platform. Ve ayda ekstra yüzlerce dolar harcamaya gerek yok. Sunduğu gücü kesinlikle seviyorum.

Reno van Bowen, YoonlaTM

Dünya çapında 350,000 işletmeler GetResponse'a güveniyor